Menu
Your Cart

Dış Cephe Boyalar

Marka: Fawori Boya Model: FSDC20
DEKORATİF SU BAZLI DIŞ CEPHE ÜRÜN GRUBUFawori Dış Cephe Silikonlu BoyaÜRÜN TANIMI Silikonlu, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı mat görünümlü son kat dış cephe boyasıdır.ÖZELLİKLERİ Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşullarına ve hava kirliliğine,..
Marka: Fawori Boya Model: FSGK25
DEKORATİF SU BAZLI DIŞ CEPHE ÜRÜN GRUBUFawori Silikonlu Grenli Dış Cephe KaplamasıÜRÜN TANIMI Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, rulo ile uygulanan ve mercan rulo ile desen verilen, mat, yapı son kat, grenli dış cephe kaplamasıdır.ÖZELLİKLERİ Yüksek örtme gücüne sah..
Marka: Filli Boya Model: FBA15
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş mat, yapı son kat dış cephe boyasıdır.İNCELTME En çok %15 oranında temiz su ile inceltilir. Dış cephe boyalarında yapılacak yüksek metrajlı işlerde ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için di..
Marka: Filli Boya Model: FMS15
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikonlu, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.İNCELTME En çok %15 su ile inceltilir. Dış cephe boyalarında yapılacak yüksek metrajlı işlerde ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için dikkat edilmelidir.KURUMA SÜRESİ (20°C, %65 H..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)