Menu
Your Cart

İç Cephe Boyalar

Marka: Fawori Boya Model: FİCP20
DEKORATİF SU BAZLI İÇ CEPHE ÜRÜN GRUBU Fawori İç Cephe Plastik Boya ÜRÜN TANIMI Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü, dekoratif iç yüzey plastik boyasıdır. ÖZELLİKLERİ Fawori İç Cephe Plastik Boya, ekonomi ve kaliteyi bir arada verir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Su kaldırır yapı..
Marka: Fawori Boya Model: FSM15
DEKORATİF SU BAZLI İÇ CEPHE ÜRÜN GRUBU Fawori İç Cephe Silikonlu Mat BoyaÜRÜN TANIMI Silikonlu akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır. ÖZELLİKLERİ Fawori İç Cephe Silikonlu Mat Boya, ekonomiyi ve kaliteyi bir arada veren, ma..
Marka: Filli Boya Model: FAM15
Kendi soft mat parlaklık sınıfının öncüsü Alpina Max’ta, Filli Boya’nın silikon teknolojisi sayesinde, yüzeylerde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Soft mat ve soft dokudaki renkleri ile tam silinebilir VOC uyumlu, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.İNCELTME ..
Marka: Filli Boya Model: FAS15
Su bazlı ve tam silinebilir iç cephe boyalarının öncüsü AlpinaSilan’da; Filli Boya’nın silikon teknolojisi sayesinde, yüzeylerde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. İpeksi mat® renkleri ile iç mekanlara ferahlık katan, VOC uyumlu, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)