Menu
Your Cart

Tavan Boyaları

Marka: Fawori Boya Model: FİT
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, mat görünümlü, dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır. Fawori Tavan İdeal, yüksek örtücülük ve nefes alma özelliğine sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Yüzeylere mükemmel yapışır, kabarma ve dökülme yapmaz...
Marka: Fawori Boya Model: FTE20
DEKORATİF SU BAZLI İÇ CEPHE ÜRÜN GRUBU Fawori Tavan Extra ÜRÜN TANIMI Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat görünümlü, dekoratif iç yüzey beyaz tavan boyasıdır. ÖZELLİKLERİ Fawori Tavan Extra, su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliğine sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Yü..
Marka: Filli Boya Model: FBT20
Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan boyasıdır.İNCELTME Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile ilk katta %40, ikinci katta %25 oranında inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.KURUMA SÜRESİ(20ºC, %65 HR’de) Dokunma kuru..
Marka: Filli Boya Model: FETB20
ÜRÜN TANIMI Su bazlı akrilik reçine esaslı, beyaz tavan boyasıdır.ÖZELLİKLERİ Expert Tavan Boyası su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliğine sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Çok yüksek örtme kabiliyetine sahiptir.UYGULANACAK YÜZEYLER Mineral esaslı, eski boyalı, macunlu, saten alç..
Marka: Filli Boya Model: FPTB20
Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan boyasıdır.İNCELTME Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile %25 inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.KURUMA SÜRESİ(20ºC, %65 HR’de)Dokunma kuruması: 1 saat Katlar arası bekleme..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)