Menu
Your Cart

Baumit

Marka: Baumit Model: BB20
Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C20 sınıfı, fabrika karışımı hazır kuru beton harcıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Konut ve bahçe alanlarında, mantolama ve kalıpların doldurulmasında, bahçe duvarlarında, destek ve payandalarda, duvar, döşeme gibi eleman yüzeylerinde..
Marka: Baumit Model: BB30
Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C30 sınıfı, fabrika karışımı hazır kuru beton harcıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Konut ve bahçe alanlarında, mantolama ve kalıp taslarının doldurulmasında, bahçe duvarlarında, destek ve payandalarda, duvar, döşeme gibi eleman yüzeyl..
Marka: Baumit Model: BBK
Organik esaslı, kullanıma hazır, alçı ve çimento esaslı sıva uygulamaları öncesinde aderansı artırmak ve yüzey emiciliğini dengelemek için kullanılan astar ürünüdür. Rulo ile uygulanabilir. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler hariç) kullanılabilir. Beton ve brüt beton gibi parlak yüzeylerin..
Marka: Baumit Model: BC1TE
Çimento esaslı, polimer modifiyeli dolgular içeren, yatay yüzeylerde fayans ve seramiklerin yapıştırılması için kullanılan, C1 T sınıfı yapıştırma harcıdır. Tüm yapılarda, iç mekanlarda zemine yapılan uygulamalarda kullanılır. Kayma özelliği azaltılmış Zemin ve duvar için uyg..
Marka: Baumit Model: BFTC2TES1
Çimento esaslı, yüksek performanslı, polimer modifiyeli dolgular içeren, su geçirimsizlik ve donmama özelliği geliştirilmiş, yatay ve düşey yüzeylerde özellikle büyük boyutlu ve ağır fayans, seramik, granit, porselen, doğal taş vb. karoların yapıştırılması için kullanılan, çalışma süresi uzatılmış, ..
Marka: Baumit Model: BFUC2TE
Çimento esaslı, yüksek performanslı, polimer modifiyeli dolgular içeren, su geçirimsizlik ve donmama özelliği geliştirilmiş, yatay ve düşey yüzeylerde fayans, seramik, granit, porselen, doğal taş vb. karoların yapıştırılması için kullanılan, kayma özelliği azaltılmış, esnek, C2TE sınıfı yapıştırma h..
Marka: Baumit Model: BMM30
Çimento esaslı, polimer katkılı, su itici, kalın dokulu, el ile uygulanabilen fabrika karışımı tuğla duvar örgü harcıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla vb. çok emici olmayan duvar örgü elemanları için uygundur. Fabrika karışımı bu ürün, su itici katkılar sayesinde şantiye..
Marka: Baumit Model: PRİMO1
Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine sahip, elle veya makine ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler dahil) kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur. Yüksek tutunma gücü ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)