Menu
Your Cart

Mantolama Kimyasalları

Marka: Activo Model: AC2800
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak Sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMA ÇIZGI DESENLI 5,5 - 6 It. temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım elde edilinceye kadar kar..
Marka: Activo Model: AC2800-1
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMAD20 5 - 5,5 It. D15 5 - 5,5 It. Temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir kanşım elde edilinceye ..
Marka: Activo Model: AC2700
AVANTAJLARNefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır.UYGULAMA 6-6,5 Lt. kadar su ile 25 kg.'lık Activo ısı yalıtım levha sıva harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım oluncaya kadar karıştırılır. Harç, 5 dakika dinlendirilir. ..
Marka: Activo Model: AC2200
AVANTAJLARIYüksek yapışma özelliğine sahiptir.Kolay uygulanır. UYGULAMA6 - 6,5 It. kadar su ile 25 kg.'lik Activo ısı yalıtım levha yapıştırma harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde karıştınlır.Harç, 5 dakika dinlendirilir ve uygulamaya geçilir.Levha yapıştırm..
Marka: Activo Model: AC2500
AVANTAJLARYapışma özelliği yüksektir. Kolay uygulanır.UYGULAMA Yapıştırma Harcı Olarak Kullanılacaksa;Tüm Yüzeye Yapıştırma Metodu: Isı yalıtım levhasının tamamına düz veya uygun bir tarak!' mala ile Isı Yalıtım Levhası Sıvama ve Yapıştırma Harcı'nı sürünüz. Şerit ve Noktasal Sürme ..
Marka: Atışkan Model: AT101
Tanımı İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) yapıştırılmasında kullanılan, çimento esaslı yapıştırıcıdır. Avantajları Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Kolay Uygulanır Uygulama Alanı Tuğla, çimento bazlı sıvalar, gazbeton, brüt beton vb. yüzeyler. Uygul..
Marka: Atışkan Model: AT102
Tanımı İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) sıvanmasında kullanılan elyaf katkılı, çimento esaslı sıvadır. Avantajları Nefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır. Uygulama Alanı XPS, EPS ve Taşyünü gibi ısı yalıtım levhala..
Marka: Atışkan Model: AT121
Tanımı Her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) yapıştırılmasında ve sıvanmasında kullanılan, çimento esaslı üründür. Avantajları Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Kolay uygulanır. Uygulama Alanı Tuğla, çimento bazlı sıvalar, gazbeton, brüt beton vb. yüzeylere ısı yalıtım levha..
Marka: Atışkan Model: ADKCD
TanımıÇimento esaslı, beyaz renkli, dekoratif kaplamadır.AvantajlarıDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptirYüzeyin nefes almasına olanak sağlarKolay uygulanır.Uygulama AlanıBrüt beton, çimento esaslı sıva, ısı yalıtım sistemlerin yüzeyine son kat dekorat..
Model: ADKTD
TanımıÇimento esaslı, beyaz renkli, dekoratif kaplamadır.AvantajlarıDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptirYüzeyin nefes almasına olanak sağlarKolay uygulanır.Uygulama AlanıBrüt beton, çimento esaslı sıva, ısı yalıtım sistemlerin yüzeyine son kat dekorat..
Marka: Bursa Çimento Model: CEMII
TS EN 197-1:2012 Bursa Çimento 2, Portland çimento klinkeri, %12-20 doğal puzolan tras ve kalker ile bir miktar alçı taşının birlikte öğütülmesiyle elde edilen hidrolik bağlayıcıdır...
Marka: Fawori Boya Model: FCDDK
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım sistemlerinde, ince sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla güvenle uygulanabilen, çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku ol..
Marka: Fawori Boya Model: FMS
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının üzerinde, donatı fileleri ile birlikte uygulanarak yüzeye mukavemet sağlayan, çimento esaslı, elyaf takviyeli sıva harcıdır. ÖZELLİKLEREPS, XPS ve taşyünü levhalara güçlü tutunma Yüksek esneklik Dış hava şart..
Marka: Fawori Boya Model: FMY
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının, beton, sıva, tuğla, gazbeton panel vb. mineral esaslı yüzeylere yapıştırılması amacıyla kullanılan çimento esaslı yapıştırma harcıdır. ÖZELLİKLERYüzeylere güçlü yapışma Dış hava şartlarına dayanıklılık Uzun u..
Marka: Fawori Boya Model: FTDDK
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım sistemlerinde, ince sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla güvenle uygulanabilen, çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku ol..
Marka: Filli Boya Model: FCIYS
Capatect Isı Yalıtım Sistem Sıvası, iç ve dış mekânlarda polistren esaslı ve taşyünü levhalar gibi ısı ve ses yalıtım malzemelerinin üzerine perdah sıvası yapılmasında kullanılan, aynı zamanda bu malzemelerin yapıştırılmasında da kullanılabilen, file uygulamasıyla yüzeyin mukavemetini arttıran, çime..
Marka: Filli Boya Model: FCIYY
Capatect Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı, iç ve dış mekânlarda beton, sıva, tuğla, gaz beton vb. mineral esaslı yüzeylerde, polistren esaslı ve taşyünü levhalar gibi ısı ve ses yalıtım malzemelerinin yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı özel yapıştırıcıdır. ÖZELLİKLERPolistren esasl..
Marka: Filli Boya Model: FCMKC
Çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. ÖZELLİKLERÇimento bazlı olması ve özel formülü sayesinde mükemmel bir buhar geçirgenliğine sahip olup ısı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Dış hava şartları..
Marka: Filli Boya Model: FCMKT
Çimento esaslı, hafif, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. ÖZELLİKLERÇimento bazlı olması ve özel formülü sayesinde mükemmel bir buhar geçirgenliğine sahip olup ısı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Dış hava şartlarına dayanıklı ve su..
Marka: Karkim Model: KPHS
Ürün Avantajları Mükemmel yapışma, Mükemmel çatlama direnci, Makine ile kolay ve hızlı uygulama, Mükemmel basınç dayanımı, Suya karşı direnç, Hızlı kurumaya karşı direnç, Tek kata 1–2,5 cm uygulanabilme, Katlar halinde uygulanabilme, Makine veya el ile uygulanabilme, Yüksek nefes alma özel..
Marka: Knauf Model: KTMR
İç ve dış mekanlarda kaba ve ince sıva yüzeylerinin yapısal olmayan tamir işlemleri için kullanılan çimento esaslı el sıvasıdır.Özellikler:Nefes alma özelliği Hızlı ve kolay uygulama Dış hava şartlarına dayanıklılık Kullanım Alanları:İç ve dış mekanlarda tuğla, briket, gazbeton, kara ..
Marka: Neotherm Model: NGBY
Çeşitli boyutlarda üretilmiş olan gazbeton tuğla ve blokların sabitlenmesi için kullanılan çimento esaslı yapıştırıcıdır...
Marka: Neotherm Model: NEOSV
TANIMIÇimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı,esnek, ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü) için özel hazırlanmış sıvama harcıdır.UYGULAMA ALANLARITuğla, gaz beton, beton, brüt beton gibi yüzeylerde levhaların sıvanmasında, Mantolama yapılacak yüzeylerde levhaların sıvanmasında kulla..
Marka: Neotherm Model: NEOTF
TANIMIÇimento esaslı, polimer,elyaf katkılı, yüksek performanslı, esnek ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü) içinözel hazırlanmış yapıştırma ve sıvama harcıdır.UYGULAMA ALANLARIÇimento esaslı sıvalar, brüt beton, kara sıva, gaz beton dış cephelerinde ve özellikle ısı yalıtım sistemleri üzerine ..
Marka: Neotherm Model: NEOYH
TANIMIÇimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı,esnek yapıya sahip ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS,Taşyünü) için özel hazırlanmış yapıştırma harcıdır.UYGULAMA ALANLARITuğla, gaz beton, brüt beton gibi yüzeylere polistiren sert köpük ve levhaların yapıştırılmasında Mantolama yapılacak yüze..
Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)