Menu
Your Cart

Activo Mantolama Grubu

Marka: Activo Model: AC2800
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak Sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMA ÇIZGI DESENLI 5,5 - 6 It. temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım elde edilinceye kadar kar..
Marka: Activo Model: AC2800-1
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMAD20 5 - 5,5 It. D15 5 - 5,5 It. Temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir kanşım elde edilinceye ..
Marka: Activo Model: AC2700
AVANTAJLARNefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır.UYGULAMA 6-6,5 Lt. kadar su ile 25 kg.'lık Activo ısı yalıtım levha sıva harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım oluncaya kadar karıştırılır. Harç, 5 dakika dinlendirilir. ..
Marka: Activo Model: AC2200
AVANTAJLARIYüksek yapışma özelliğine sahiptir.Kolay uygulanır. UYGULAMA6 - 6,5 It. kadar su ile 25 kg.'lik Activo ısı yalıtım levha yapıştırma harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde karıştınlır.Harç, 5 dakika dinlendirilir ve uygulamaya geçilir.Levha yapıştırm..
Marka: Activo Model: AC2500
AVANTAJLARYapışma özelliği yüksektir. Kolay uygulanır.UYGULAMA Yapıştırma Harcı Olarak Kullanılacaksa;Tüm Yüzeye Yapıştırma Metodu: Isı yalıtım levhasının tamamına düz veya uygun bir tarak!' mala ile Isı Yalıtım Levhası Sıvama ve Yapıştırma Harcı'nı sürünüz. Şerit ve Noktasal Sürme ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)