Menu
Your Cart

Mantolama Sistem Bileşenleri

Marka: Filli Boya Model: FEF250
2,5 m uzunluğunda, PVC fileli köşe profilidir. Bina köşeleri, pencere, kapı kenarlarının olası mekanik hasarlara karşı korunması ve sıva katında düzgünlük sağlama amacıyla kullanılan profillerdir. Ambalaj: 50 adet – 125 m UYGULAMA Expert köşe profilleri, yalıtım levhaları üzerine file ile birlikt..
Marka: Filli Boya Model: FSF160
1 Top Fiyatıdır. 55 m² Kullanım Sağlar.Expert Donatı Filesi (160 gr/m2) ağırlığında 4x4 elek aralığında, alkali dayanımlı, çimento esaslı sıva uygulamalarında kullanılan, özel kaplamalı cam iplik dokuma filesidir. UYGULAMA Expert Donatı Filesi birleşme noktalarında 10 cm üst üste bindirilerek..
Marka: Knauf Model: KFK250
Binaların tüm köşe detaylarında düzgün bir köşe oluşturmak ve ek yerlerini kapatmak için kullanılan profillerdir. Özellikler:PVC'den mamulFileli ya da filesizKullanım Alanları:Dıştan ısı yalıtım sistemleriEbatlar ve Genel Özellikler:2500 mm boy 21mm x 21mm 10..
Marka: Knauf Model: KSF160
1 Top Fiyatıdır. 50 m² Kullanım Sağlar.Dıştan ısı yalıtım sistemlerinde, sıva mukavemetini arttırmak ve çatlamaları önlemek amacı ile kullanılan sıva donatı filesidir. Özellikler:Yüksek alkali dayanım 160 gr/m2 ağırlık Cam elyaf içerikli 4x4 mm gözenek boyutuKullanım Al..
Model: PMD10
Kullanım AlanlarıMantolama plastik dübeller, plastik hammaddeden üretilen, uygulanacak binanın, duvar yapısına ve mantolama yalıtım levhasının kalınlığına göre birçok farklı seçenek sunabilen bir donatı malzemesidir. Kullanılan malzeme ve duvarın yapısına göre, basınç miktarı ölçülerek, mantolama ya..
Model: SP10
Geniş başlıklı mantolama dübeli, yalıtım levhalarının montajı için tasarlanmış plastik çivili ürün grubudur. Duvar yüzeylerinin ve levhaların farklılıklarına, en uygun taşıma ve sıyrılma kuvvetini sağlayacak yeni tasarım geniş başlıklı mantolama dübeli, bugüne kadar yapılmış tasarımlarda sağlanılan ..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)