Menu
Your Cart

Sıva Alçıları

Marka: ABS Alçı Model: ABSESA
Sıva 1982 Perlitli Sıva Alçısı elle uygulanan torbalanmış alçı esaslı hazır sıvadır. İç mekânlarda beton, brüt beton, tuğla, bims blok, gaz beton vb. yüzeylerde kullanılır. Nefes alma özelliği sayesinde ortamdaki nem seviyesini dengeler. Uzatılmış çalışma süresi sayesinde rahat ve firesiz uygulama o..
Marka: All Alçı Model: ALLESA
AçıklamaGenel ÖzelliklerÜrün TanımıElle Uygulanan Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı bir iç yüzey sıvasıdır.İçerik BilgileriKalsiyum Sülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Kireç+Genleştirilmiş Perlit+Tartarik Asit+Selülozik Eter+Sodyum Alkil SülfatFiziksel ve Kimyasal Özellikle..
Marka: All Alçı Model: ALLSA35
Perlitli Sıva Alçısı Yalıtım özelliği arttırılmış, elle uygulanan sıva alçısı... Uygulama Alanı Beton, Gaz Beton, Bims Blok, Tuğla Yüzeylerine...Ürün Tanımı Elle Uygulanan Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı bir iç yüzey sıvasıdır.İçerik Bilgileri Kalsi..
Marka: Atışkan Model: ASA35
TANIMI İç mekanlarda, duvar ve tavanlara 5-20mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, perlitli, alçı bazlı sıva harcıdır. AVANTAJLARIOrtam nemini dengeler. Isı ve ses yalıtımına yardımcı olur. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir.UYGULAMA ALANI Tuğla, beton, gaz beton, briket vb. yüzey..
Marka: Knauf Model: KİSA25
İzogips® Fine; iç mekanlarda kaba sıva üzerine düzgün yüzey elde etmek için el ileuygulanan sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesi Kolay uygulama Yüksek aderans Uzatılmış çalışma süresiKullanım Alanları: İç mekanlarda kaba alçı yapı..
Marka: Knauf Model: KİSA35
İç mekanlarda el ile uygulanan perlitli sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği Kolay uygulama imkanı Uzatılmış çalışma süresi Isı ve ses yalıtımına katkı A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesiKullanım Alanları:Tuğla Briket Gaz beton Brüt beton Çimento ba..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)