Menu
Your Cart

Kartonpiyer Alçıları

Marka: ABS Alçı Model: ABSKA
Kartonpiyer Alçısı iç mekânlarda her türlü dekoratif şekillerin dökümünde, kalıp çıkarma ve montaj işlerinde kullanılan bir yapı alçısıdır. Nefes alma özelliği sayesinde ortamdaki nem seviyesini dengeler. İdeal çalışma süresi sayesinde rahat ve firesiz uygulama olanağı sağlar. Pürüzsüz bir döküm yüz..
Marka: All Alçı Model: ALLKA
AçıklamaGenel ÖzelliklerÜrün TanımıLifle Güçlendirilmiş Alçı elemanlar için yapı alçısı, ince alçıdan oluşan dekoratif amaçlı bir yapı alçısıdır.İçerik BilgileriSülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Sitrik AsitFiziksel ve Kimyasal ÖzelliklerBiçim :TozKoku :Koku yokRenk :Beyaz, sarımsıSuda Çözünürlük :..
Marka: Atışkan Model: AKA25
TANIMI İç mekanlarda, dekorasyon amaçlı kartonpiyer, göbek, kemer, payanda vb. yapımı ve montajında kullanılan özel bir alçı türüdür. AVANTAJLARI · İnce tane yapısı ile detaylı ve estetik bir görünüş sağlar. · Yüksek dayanım ve yüzey sertliğine sahiptir. · Tamir amaçlı da kullanılabilir. · A1 ..
Marka: Knauf Model: KKKA25
İç mekan tavan ve sütun dekorasyonlarında kullanılan kartonpiyer alçısıdır. Özellikler:Pürüzsüz görünüm Yüksek beyazlık derecesi Kolay işlenebilirlik Çabuk donma özelliği Kartonpiyer yapıştırma özelliğiKullanım Alanları:Kartonpiyer uygulamaları ve onarımı İç mekan tav..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)