Menu
Your Cart

Saten Alçıları

Marka: All Alçı Model: ASPA25
İç mekanların tavan ve duvarlarında kullanılan yüzey düzeltme alçısı... Uygulama Alanı Alçı sıva, brüt beton, alçı duvar levha yüzeylerine.. Teknik Özellikler  Fiziksel Görünüm Beyaz Toz İçerik Kalsiyum sülfat Hemihidrat K..
Marka: Atışkan Model: ASSA25
TANIMI İç mekanlarda, duvar ve tavanlara, 0-2 mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, son kat perdah alçısıdır. AVANTAJLARI İnce tane yapısı ile ipeksi ve estetik bir doku verir. Boya için hazırladığı pürüzsüz yüzeyle tasarruf sağlar. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir. UYGULAMA ALANI Brüt beto..
Marka: Dalsan Model: DSPA25
Yüksek yapışma özelliğine sahip, boya altı son kat perdah alçısıdır. SATENTEK, gerek SIVATEK ile sıvanmış alçı yüzeyleri üzerine, gerekse COREX yüzeyleri üzerine uygulanabilir. Uzun kullanım süresi rahat ve firesiz uygulamaya olanak sağlar. Bünyesinde bulunan özel katkı maddeleri SATENTEK harç su..
Marka: Knauf Model: KSSA35
İç mekanlarda el ile uygulanan son kat yüzey düzeltme perdah alçısıdır. Özellikler:Son kat uygulamalara hazır pürüzsüz yüzey Kolay ve hızlı uygulama imkanı Uzatılmış çalışma süresi A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesi Yüksek aderansKullanım Alanları:Alçıpan® kaplanmış yüz..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)