Menu
Your Cart

ABS Alçı

Marka: ABS Alçı Model: ABSDD
AçıklamaNefes alma özelliğiUzatılmış çalışma süresiKesintisiz ve düzgün yüzeylerA1 sınıfı yanmazYüksek yapışma özelliğiEsneme özelliği sayesinde çatlama yapmazKULLANIM ALANIAlçı plakaların birleşim yerlerindeki derzlerin doldurulmasında kullanılır...
Marka: ABS Alçı Model: ABSESA
Sıva 1982 Perlitli Sıva Alçısı elle uygulanan torbalanmış alçı esaslı hazır sıvadır. İç mekânlarda beton, brüt beton, tuğla, bims blok, gaz beton vb. yüzeylerde kullanılır. Nefes alma özelliği sayesinde ortamdaki nem seviyesini dengeler. Uzatılmış çalışma süresi sayesinde rahat ve firesiz uygulama o..
Marka: ABS Alçı Model: ABSKA
Kartonpiyer Alçısı iç mekânlarda her türlü dekoratif şekillerin dökümünde, kalıp çıkarma ve montaj işlerinde kullanılan bir yapı alçısıdır. Nefes alma özelliği sayesinde ortamdaki nem seviyesini dengeler. İdeal çalışma süresi sayesinde rahat ve firesiz uygulama olanağı sağlar. Pürüzsüz bir döküm yüz..
Marka: ABS Alçı Model: ABSMA
M95 Makine Sıva Alçısı makine ile püskürtülerek uygulanan alçı esaslı torbalanmış hazır sıvadır. İç mekânlarda beton, brüt beton, tuğla, bims blok, gaz beton vb. yüzeylerde kullanılır. Nefes alma özelliği sayesinde ortamdaki nem seviyesini dengeler. Uzatılmış çalışma süresi sayesinde rahat ve firesi..
Marka: ABS Alçı Model: ABSSA
Saten Alçı ince uygulanabilen, pürüzsüz bir yüzey oluşturan son kat perdah alçısıdır. İç mekânlarda alçı sıva, alçı plaka, düzgün brüt beton ve kara sıva vb. yüzeylerde kullanılır. Nefes alma özelliği sayesinde ortamdaki nem seviyesini dengeler. Uzatılmış çalışma süresi sayesinde rahat ve firesiz uy..
Marka: ABS Alçı Model: ABSYA
AçıklamaNefes alma özelliğiİdeal çalışma süresiA1 sınıfı yanmazYüksek yapışma özelliğiDonma sonrası mukavemeti hızla artarKULLANIM ALANIAlçı plakaları, polistiren malzemeleri, mineral yünleri ve yalıtımlı kompozit panelleri; tuğla, beton, brüt beton, gaz beton, bims blok vb. yüzeylere yapıştırmada k..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)