Menu
Your Cart

Atışkan

Marka: Atışkan Model: AT101
Tanımı İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) yapıştırılmasında kullanılan, çimento esaslı yapıştırıcıdır. Avantajları Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Kolay Uygulanır Uygulama Alanı Tuğla, çimento bazlı sıvalar, gazbeton, brüt beton vb. yüzeyler. Uygul..
Marka: Atışkan Model: AT102
Tanımı İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) sıvanmasında kullanılan elyaf katkılı, çimento esaslı sıvadır. Avantajları Nefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır. Uygulama Alanı XPS, EPS ve Taşyünü gibi ısı yalıtım levhala..
Marka: Atışkan Model: AT121
Tanımı Her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) yapıştırılmasında ve sıvanmasında kullanılan, çimento esaslı üründür. Avantajları Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Kolay uygulanır. Uygulama Alanı Tuğla, çimento bazlı sıvalar, gazbeton, brüt beton vb. yüzeylere ısı yalıtım levha..
Marka: Atışkan Model: ADKCD
TanımıÇimento esaslı, beyaz renkli, dekoratif kaplamadır.AvantajlarıDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptirYüzeyin nefes almasına olanak sağlarKolay uygulanır.Uygulama AlanıBrüt beton, çimento esaslı sıva, ısı yalıtım sistemlerin yüzeyine son kat dekorat..
Marka: Atışkan Model: ADDA25
TANIMI İç mekanlarda, alçı plaka birleşim yerlerinde, 0-5 mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, alçı bazlı derz dolgusudur. AVANTAJLARI Esneme özelliği derzlerde çatlamayı önler. Pürüzsüz bir yüzey oluşturur. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir. UYGULAMA ALANI Alçı plaka ek yerleri, duvar birl..
Marka: Atışkan Model: AKA25
TANIMI İç mekanlarda, dekorasyon amaçlı kartonpiyer, göbek, kemer, payanda vb. yapımı ve montajında kullanılan özel bir alçı türüdür. AVANTAJLARI · İnce tane yapısı ile detaylı ve estetik bir görünüş sağlar. · Yüksek dayanım ve yüzey sertliğine sahiptir. · Tamir amaçlı da kullanılabilir. · A1 ..
Marka: Atışkan Model: AMA35
TANIMI İç mekankarda, duvar ve tavanlara 10-30 mm arası kalınlıklarda makine ile uygulanan, perlitli, alçı bazlı sıva harcıdır. AVANTAJLARI Tek kat uygulama ile boyaya hazır parlak ve pürüzsüz yüzey verir. Uygulama süresini kısaltarak zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Ortam nemini dengeler. ..
Marka: Atışkan Model: ASSA25
TANIMI İç mekanlarda, duvar ve tavanlara, 0-2 mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, son kat perdah alçısıdır. AVANTAJLARI İnce tane yapısı ile ipeksi ve estetik bir doku verir. Boya için hazırladığı pürüzsüz yüzeyle tasarruf sağlar. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir. UYGULAMA ALANI Brüt beto..
Marka: Atışkan Model: ASA35
TANIMI İç mekanlarda, duvar ve tavanlara 5-20mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, perlitli, alçı bazlı sıva harcıdır. AVANTAJLARIOrtam nemini dengeler. Isı ve ses yalıtımına yardımcı olur. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir.UYGULAMA ALANI Tuğla, beton, gaz beton, briket vb. yüzey..
Marka: Atışkan Model: ADAP
SHIELDEX Dış Cephe Alçı Plaka, ileri teknolojiye sahip üretim hattımızda, özel cam elyaf yanında doğa ve insan sağlığına önem vererek seçtiğimiz güçlü su itici ilavesi ile dayanımı arttırılmış yüksek saflıktaki yanmaz alçı çekirdeğinin özel cam elyaf şilte ile kaplanması ile meydana gelen, doğa koşu..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)