Menu
Your Cart

Mantolama Ürünleri

Marka: Activo Model: AC2800
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak Sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMA ÇIZGI DESENLI 5,5 - 6 It. temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım elde edilinceye kadar kar..
Marka: Activo Model: AC2800-1
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMAD20 5 - 5,5 It. D15 5 - 5,5 It. Temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir kanşım elde edilinceye ..
Marka: Activo Model: AC2700
AVANTAJLARNefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır.UYGULAMA 6-6,5 Lt. kadar su ile 25 kg.'lık Activo ısı yalıtım levha sıva harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım oluncaya kadar karıştırılır. Harç, 5 dakika dinlendirilir. ..
Marka: Activo Model: AC2200
AVANTAJLARIYüksek yapışma özelliğine sahiptir.Kolay uygulanır. UYGULAMA6 - 6,5 It. kadar su ile 25 kg.'lik Activo ısı yalıtım levha yapıştırma harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde karıştınlır.Harç, 5 dakika dinlendirilir ve uygulamaya geçilir.Levha yapıştırm..
Marka: Activo Model: AC2500
AVANTAJLARYapışma özelliği yüksektir. Kolay uygulanır.UYGULAMA Yapıştırma Harcı Olarak Kullanılacaksa;Tüm Yüzeye Yapıştırma Metodu: Isı yalıtım levhasının tamamına düz veya uygun bir tarak!' mala ile Isı Yalıtım Levhası Sıvama ve Yapıştırma Harcı'nı sürünüz. Şerit ve Noktasal Sürme ..
Marka: Atışkan Model: AT101
Tanımı İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) yapıştırılmasında kullanılan, çimento esaslı yapıştırıcıdır. Avantajları Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Kolay Uygulanır Uygulama Alanı Tuğla, çimento bazlı sıvalar, gazbeton, brüt beton vb. yüzeyler. Uygul..
Marka: Atışkan Model: AT102
Tanımı İç ve dış cephelerde her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) sıvanmasında kullanılan elyaf katkılı, çimento esaslı sıvadır. Avantajları Nefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır. Uygulama Alanı XPS, EPS ve Taşyünü gibi ısı yalıtım levhala..
Marka: Atışkan Model: AT121
Tanımı Her tip ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS ve TAŞYÜNÜ) yapıştırılmasında ve sıvanmasında kullanılan, çimento esaslı üründür. Avantajları Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Kolay uygulanır. Uygulama Alanı Tuğla, çimento bazlı sıvalar, gazbeton, brüt beton vb. yüzeylere ısı yalıtım levha..
Marka: Atışkan Model: ADKCD
TanımıÇimento esaslı, beyaz renkli, dekoratif kaplamadır.AvantajlarıDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptirYüzeyin nefes almasına olanak sağlarKolay uygulanır.Uygulama AlanıBrüt beton, çimento esaslı sıva, ısı yalıtım sistemlerin yüzeyine son kat dekorat..
Model: ADKTD
TanımıÇimento esaslı, beyaz renkli, dekoratif kaplamadır.AvantajlarıDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptirYüzeyin nefes almasına olanak sağlarKolay uygulanır.Uygulama AlanıBrüt beton, çimento esaslı sıva, ısı yalıtım sistemlerin yüzeyine son kat dekorat..
Marka: Bonus Yalıtım Model: BPX3U
Bonus XPS Bonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir. Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu gazlar kullanılır. Hücreler bütün yüzlerinden birbir..
Marka: Bonus Yalıtım Model: BPX3
3cm Paket Fiyatıdır. 9.71 m² Kullanım Sağlar.Bonus XPS Bonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir. Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu ga..
Marka: Bonus Yalıtım Model: BPX4
4cm Paket Fiyatıdır. 6.95 m² Kullanım Sağlar.Bonus XPSBonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir. Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu gazl..
Marka: Bonus Yalıtım Model: BPX5
5cm Paket Fiyatıdır. 5.56 m² Kullanım Sağlar.Bonus XPSBonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir. Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu gazl..
Marka: Bonus Yalıtım Model: BPX1
Bonus XPSBonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir. Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu gazlar kullanılır. Hücreler bütün yüzlerinden birbirin..
Marka: Bonus Yalıtım Model: BPX2
2cm Paket Fiyatıdır. 14.4 m² Kullanım Sağlar.Bonus XPSBonus XPS ısı yalıtım levhaları; homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan termoplastik malzemelerdir. Ana malzemesi polistiren olup, oluşumunda hücre yapıcı, alev geciktirici, boya ve çevre dostu gazl..
Marka: Fawori Boya Model: FCDDK
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım sistemlerinde, ince sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla güvenle uygulanabilen, çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku ol..
Marka: Fawori Boya Model: FMS
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının üzerinde, donatı fileleri ile birlikte uygulanarak yüzeye mukavemet sağlayan, çimento esaslı, elyaf takviyeli sıva harcıdır. ÖZELLİKLEREPS, XPS ve taşyünü levhalara güçlü tutunma Yüksek esneklik Dış hava şart..
Marka: Fawori Boya Model: FMY
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının, beton, sıva, tuğla, gazbeton panel vb. mineral esaslı yüzeylere yapıştırılması amacıyla kullanılan çimento esaslı yapıştırma harcıdır. ÖZELLİKLERYüzeylere güçlü yapışma Dış hava şartlarına dayanıklılık Uzun u..
Marka: Fawori Boya Model: FTDDK
Polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım sistemlerinde, ince sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla güvenle uygulanabilen, çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku ol..
Marka: Filli Boya Model: FCIYS
Capatect Isı Yalıtım Sistem Sıvası, iç ve dış mekânlarda polistren esaslı ve taşyünü levhalar gibi ısı ve ses yalıtım malzemelerinin üzerine perdah sıvası yapılmasında kullanılan, aynı zamanda bu malzemelerin yapıştırılmasında da kullanılabilen, file uygulamasıyla yüzeyin mukavemetini arttıran, çime..
Marka: Filli Boya Model: FCIYY
Capatect Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı, iç ve dış mekânlarda beton, sıva, tuğla, gaz beton vb. mineral esaslı yüzeylerde, polistren esaslı ve taşyünü levhalar gibi ısı ve ses yalıtım malzemelerinin yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı özel yapıştırıcıdır. ÖZELLİKLERPolistren esasl..
Marka: Filli Boya Model: FCMKC
Çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. ÖZELLİKLERÇimento bazlı olması ve özel formülü sayesinde mükemmel bir buhar geçirgenliğine sahip olup ısı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Dış hava şartları..
Marka: Filli Boya Model: FCMKT
Çimento esaslı, hafif, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. ÖZELLİKLERÇimento bazlı olması ve özel formülü sayesinde mükemmel bir buhar geçirgenliğine sahip olup ısı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Dış hava şartlarına dayanıklı ve su..
Marka: Filli Boya Model: FEF250
2,5 m uzunluğunda, PVC fileli köşe profilidir. Bina köşeleri, pencere, kapı kenarlarının olası mekanik hasarlara karşı korunması ve sıva katında düzgünlük sağlama amacıyla kullanılan profillerdir. Ambalaj: 50 adet – 125 m UYGULAMA Expert köşe profilleri, yalıtım levhaları üzerine file ile birlikt..
Marka: Filli Boya Model: FSF160
1 Top Fiyatıdır. 55 m² Kullanım Sağlar.Expert Donatı Filesi (160 gr/m2) ağırlığında 4x4 elek aralığında, alkali dayanımlı, çimento esaslı sıva uygulamalarında kullanılan, özel kaplamalı cam iplik dokuma filesidir. UYGULAMA Expert Donatı Filesi birleşme noktalarında 10 cm üst üste bindirilerek..
Marka: İzocam Model: İCAM
Yerli olarak temin edilen, inorganik hammaddelerin 1200ºC - 1250ºC’de eritilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve teknik özelliklerde, değişik kaplama malzemeleri ile şilte, levha, boru ve dökme şeklinde üretilebilmektedir. Isı yalıtım, ses ..
Marka: Knauf Model: KFK250
Binaların tüm köşe detaylarında düzgün bir köşe oluşturmak ve ek yerlerini kapatmak için kullanılan profillerdir. Özellikler:PVC'den mamulFileli ya da filesizKullanım Alanları:Dıştan ısı yalıtım sistemleriEbatlar ve Genel Özellikler:2500 mm boy 21mm x 21mm 10..
Marka: Knauf Model: KSF160
1 Top Fiyatıdır. 50 m² Kullanım Sağlar.Dıştan ısı yalıtım sistemlerinde, sıva mukavemetini arttırmak ve çatlamaları önlemek amacı ile kullanılan sıva donatı filesidir. Özellikler:Yüksek alkali dayanım 160 gr/m2 ağırlık Cam elyaf içerikli 4x4 mm gözenek boyutuKullanım Al..
Model: MTY3120
1 m² Ürün Fiyatıdır.Manto Taşyünü levhalarının uygulanacağı yüzeyler öncelikle kuru ve düzgün olmalı, döküntülü ve kabarmış yüzeyler fırçalanarak temizlenmeli, eğrilikler, büyük hasar ve çatlaklar, sıva ile ortadan kaldırılmalıdır. Levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak, farklı m..
Model: MTY3150
1 m² Ürün Fiyatıdır.Manto Taşyünü levhalarının uygulanacağı yüzeyler öncelikle kuru ve düzgün olmalı, döküntülü ve kabarmış yüzeyler fırçalanarak temizlenmeli, eğrilikler, büyük hasar ve çatlaklar, sıva ile ortadan kaldırılmalıdır. Levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak, farklı m..
Model: MTY4120
1 m² Ürün Fiyatıdır.Manto Taşyünü levhalarının uygulanacağı yüzeyler öncelikle kuru ve düzgün olmalı, döküntülü ve kabarmış yüzeyler fırçalanarak temizlenmeli, eğrilikler, büyük hasar ve çatlaklar, sıva ile ortadan kaldırılmalıdır. Levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak, farklı m..
Model: MTY4150
1 m² Ürün Fiyatıdır.Manto Taşyünü levhalarının uygulanacağı yüzeyler öncelikle kuru ve düzgün olmalı, döküntülü ve kabarmış yüzeyler fırçalanarak temizlenmeli, eğrilikler, büyük hasar ve çatlaklar, sıva ile ortadan kaldırılmalıdır. Levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak, farklı m..
Model: MTY5120
1 m² Ürün Fiyatıdır.Manto Taşyünü levhalarının uygulanacağı yüzeyler öncelikle kuru ve düzgün olmalı, döküntülü ve kabarmış yüzeyler fırçalanarak temizlenmeli, eğrilikler, büyük hasar ve çatlaklar, sıva ile ortadan kaldırılmalıdır. Levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak, farklı m..
Model: MTY5150
1 m² Ürün Fiyatıdır.Manto Taşyünü levhalarının uygulanacağı yüzeyler öncelikle kuru ve düzgün olmalı, döküntülü ve kabarmış yüzeyler fırçalanarak temizlenmeli, eğrilikler, büyük hasar ve çatlaklar, sıva ile ortadan kaldırılmalıdır. Levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak, farklı m..
Marka: Neotherm Model: NT2
16 Danste Paket Fiyatıdır. 12.5 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş ..
Marka: Neotherm Model: NT3
16 Danste Paket Fiyatıdır. 8 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş pol..
Marka: Neotherm Model: NT4
16 Danste Paket Fiyatıdır. 6 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş pol..
Marka: Neotherm Model: NT5
16 Danste Paket Fiyatıdır. 5 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş pol..
Marka: Neotherm Model: NTP2
14 Danste Paket Fiyatıdır. 12.5 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş ..
Marka: Neotherm Model: NTP3
14 Danste Paket Fiyatıdır. 8 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş pol..
Marka: Neotherm Model: NTP4
14 Danste Paket Fiyatıdır. 6 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş pol..
Marka: Neotherm Model: NTP5
14 Danste Paket Fiyatıdır. 5 m² Kullanım Sağlar.Neotherm Karbonlu EPS NEOTHERM, hammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş pol..
Marka: Neotherm Model: NEOSV
TANIMIÇimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı,esnek, ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü) için özel hazırlanmış sıvama harcıdır.UYGULAMA ALANLARITuğla, gaz beton, beton, brüt beton gibi yüzeylerde levhaların sıvanmasında, Mantolama yapılacak yüzeylerde levhaların sıvanmasında kulla..
Marka: Neotherm Model: NEOTF
TANIMIÇimento esaslı, polimer,elyaf katkılı, yüksek performanslı, esnek ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü) içinözel hazırlanmış yapıştırma ve sıvama harcıdır.UYGULAMA ALANLARIÇimento esaslı sıvalar, brüt beton, kara sıva, gaz beton dış cephelerinde ve özellikle ısı yalıtım sistemleri üzerine ..
Marka: Neotherm Model: NEOYH
TANIMIÇimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı,esnek yapıya sahip ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS,Taşyünü) için özel hazırlanmış yapıştırma harcıdır.UYGULAMA ALANLARITuğla, gaz beton, brüt beton gibi yüzeylere polistiren sert köpük ve levhaların yapıştırılmasında Mantolama yapılacak yüze..
Model: PMD10
Kullanım AlanlarıMantolama plastik dübeller, plastik hammaddeden üretilen, uygulanacak binanın, duvar yapısına ve mantolama yalıtım levhasının kalınlığına göre birçok farklı seçenek sunabilen bir donatı malzemesidir. Kullanılan malzeme ve duvarın yapısına göre, basınç miktarı ölçülerek, mantolama ya..
Model: SP10
Geniş başlıklı mantolama dübeli, yalıtım levhalarının montajı için tasarlanmış plastik çivili ürün grubudur. Duvar yüzeylerinin ve levhaların farklılıklarına, en uygun taşıma ve sıyrılma kuvvetini sağlayacak yeni tasarım geniş başlıklı mantolama dübeli, bugüne kadar yapılmış tasarımlarda sağlanılan ..
Marka: Neotherm Model: TM2
2cm Paket Fiyatıdır. 12.5 m² Kullanım Sağlar.Thermex 2cm Karbonlu Mantolama Yalıtım PlakalarıHammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleş..
Marka: Neotherm Model: TM3
3cm Paket Fiyatıdır. 8 m² Kullanım Sağlar.Thermex 3cm Karbonlu Mantolama Yalıtım PlakalarıHammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştir..
Marka: Neotherm Model: TM4
4cm Paket Fiyatıdır. 6 m² Kullanım Sağlar.Thermex 4cm Karbonlu Mantolama Yalıtım PlakalarıHammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştir..
Marka: Neotherm Model: TM5
5cm Paket Fiyatıdır. 5 m² Kullanım Sağlar.Thermex 5cm Karbonlu Mantolama Yalıtım PlakalarıHammaddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınlar tutucu özel katkı maddeleri sayesinde Nem değerinin düşürülmesinin yanı sıra, ısı yalıtımında birçok ekstra özellik sağlayan grafitli genleştir..
Gösterilen: 1 ile 61 arası, toplam: 61 (1 Sayfa)