Menu
Your Cart

Toz Alçılar

Marka: All Alçı Model: ALLM35
Makine Sıva Alçısı Yalıtım özelliği arttırılmış, püskürtme sıva alçısı... Uygulama Alanı Beton, Gaz Beton, Bims Blok, Tuğla Yüzeylerine... Ürün Tanımı Püskürtme Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı makine ile uygulanan bir iç yüzey sıvasıdır. İçerik B..
Marka: All Alçı Model: ASPA25
İç mekanların tavan ve duvarlarında kullanılan yüzey düzeltme alçısı... Uygulama Alanı Alçı sıva, brüt beton, alçı duvar levha yüzeylerine.. Teknik Özellikler  Fiziksel Görünüm Beyaz Toz İçerik Kalsiyum sülfat Hemihidrat K..
Marka: All Alçı Model: ALLSA35
Perlitli Sıva Alçısı Yalıtım özelliği arttırılmış, elle uygulanan sıva alçısı... Uygulama Alanı Beton, Gaz Beton, Bims Blok, Tuğla Yüzeylerine...Ürün Tanımı Elle Uygulanan Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı bir iç yüzey sıvasıdır.İçerik Bilgileri Kalsi..
Marka: Atışkan Model: ADDA25
TANIMI İç mekanlarda, alçı plaka birleşim yerlerinde, 0-5 mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, alçı bazlı derz dolgusudur. AVANTAJLARI Esneme özelliği derzlerde çatlamayı önler. Pürüzsüz bir yüzey oluşturur. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir. UYGULAMA ALANI Alçı plaka ek yerleri, duvar birl..
Marka: Atışkan Model: AKA25
TANIMI İç mekanlarda, dekorasyon amaçlı kartonpiyer, göbek, kemer, payanda vb. yapımı ve montajında kullanılan özel bir alçı türüdür. AVANTAJLARI · İnce tane yapısı ile detaylı ve estetik bir görünüş sağlar. · Yüksek dayanım ve yüzey sertliğine sahiptir. · Tamir amaçlı da kullanılabilir. · A1 ..
Marka: Atışkan Model: AMA35
TANIMI İç mekankarda, duvar ve tavanlara 10-30 mm arası kalınlıklarda makine ile uygulanan, perlitli, alçı bazlı sıva harcıdır. AVANTAJLARI Tek kat uygulama ile boyaya hazır parlak ve pürüzsüz yüzey verir. Uygulama süresini kısaltarak zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Ortam nemini dengeler. ..
Marka: Atışkan Model: ASSA25
TANIMI İç mekanlarda, duvar ve tavanlara, 0-2 mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, son kat perdah alçısıdır. AVANTAJLARI İnce tane yapısı ile ipeksi ve estetik bir doku verir. Boya için hazırladığı pürüzsüz yüzeyle tasarruf sağlar. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir. UYGULAMA ALANI Brüt beto..
Marka: Atışkan Model: ASA35
TANIMI İç mekanlarda, duvar ve tavanlara 5-20mm arası kalınlıklarda el ile uygulanan, perlitli, alçı bazlı sıva harcıdır. AVANTAJLARIOrtam nemini dengeler. Isı ve ses yalıtımına yardımcı olur. A1 sınıfı yanmaz bir malzemedir.UYGULAMA ALANI Tuğla, beton, gaz beton, briket vb. yüzey..
Marka: Dalsan Model: DMSA35
Torbalanmış alçı bazlı hazır makine sıvasıdır. Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanır. Pencere ve kapı alınları gibi detaylarda el karışımı ile sorunsuz olarak uygulanabilir. Yüksek yüzey sertliğine ve parlak bir görünüme sahiptir. Nefes alan bir m..
Marka: Dalsan Model: DSPA25
Yüksek yapışma özelliğine sahip, boya altı son kat perdah alçısıdır. SATENTEK, gerek SIVATEK ile sıvanmış alçı yüzeyleri üzerine, gerekse COREX yüzeyleri üzerine uygulanabilir. Uzun kullanım süresi rahat ve firesiz uygulamaya olanak sağlar. Bünyesinde bulunan özel katkı maddeleri SATENTEK harç su..
Marka: Knauf Model: KFDA25
Alçıpan® çeşitlerinin birleşim yerlerindeki derzlerin doldurulmasında kullanılan derz dolgu alçısıdır. Özellikler:Kolay uygulama Yüksek aderans Uzatılmış çalışma süresiKullanım Alanları:Alçıpan® yatay ve dikey birleşim derzleri Tavan - duvar birleşimleriEbatlar ve Genel..
Marka: Knauf Model: KİFA25
İzogips® Fine; iç mekanlarda kaba sıva üzerine düzgün yüzey elde etmek için el ileuygulanan sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesi Kolay uygulama Yüksek aderans Uzatılmış çalışma süresiKullanım Alanları: İç mekanlarda kaba alçı yapı..
Marka: Knauf Model: KİSA25
İzogips® Fine; iç mekanlarda kaba sıva üzerine düzgün yüzey elde etmek için el ileuygulanan sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesi Kolay uygulama Yüksek aderans Uzatılmış çalışma süresiKullanım Alanları: İç mekanlarda kaba alçı yapı..
Marka: Knauf Model: KİSA35
İç mekanlarda el ile uygulanan perlitli sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği Kolay uygulama imkanı Uzatılmış çalışma süresi Isı ve ses yalıtımına katkı A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesiKullanım Alanları:Tuğla Briket Gaz beton Brüt beton Çimento ba..
Marka: Knauf Model: KJB35
İç mekanlarda makine ile uygulanan perlitli sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği Uygulama sonrası perdah işlemi gerektirmeyen pürüzsüz yüzey Uzatılmış çalışma süresi Isı ve ses yalıtımına katkı Kolay ve hızlı uygulama A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesiKullanım Al..
Marka: Knauf Model: KJU40
İç mekanlarda makine ile uygulanan perlitli sıva alçısıdır. Özellikler:Nefes alma özelliği Uygulama sonrası perdah işlemi gerektirmeyen pürüzsüz yüzey Uzatılmış çalışma süresi Isı ve ses yalıtımına katkı Kolay ve hızlı uygulama A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesiKullanım Al..
Marka: Knauf Model: KKKA25
İç mekan tavan ve sütun dekorasyonlarında kullanılan kartonpiyer alçısıdır. Özellikler:Pürüzsüz görünüm Yüksek beyazlık derecesi Kolay işlenebilirlik Çabuk donma özelliği Kartonpiyer yapıştırma özelliğiKullanım Alanları:Kartonpiyer uygulamaları ve onarımı İç mekan tav..
Marka: Knauf Model: KSSA35
İç mekanlarda el ile uygulanan son kat yüzey düzeltme perdah alçısıdır. Özellikler:Son kat uygulamalara hazır pürüzsüz yüzey Kolay ve hızlı uygulama imkanı Uzatılmış çalışma süresi A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesi Yüksek aderansKullanım Alanları:Alçıpan® kaplanmış yüz..
Marka: Knauf Model: KLYA25
İç mekan Alçıpan® yapıştırma alçısıdır. Özellikler:Yüksek yapışma mukavemeti Çabuk donma özelliği Kolay ve hızlı uygulama imkanı A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesiKullanım Alanları:Alçıpan® çeşitlerinin tuğla, briket, gaz beton, brüt beton, beton, bimsblok vb. yüzeylere ya..
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)