Menu
Your Cart

All Alçı

Marka: All Alçı Model: ALLDD
AçıklamaEsneme özelliğine sahip alçı plakalar için derz dolgu alçısıUygulama AlanıAlçı plakaların derz doldurulmasında..Genel ÖzelliklerÜrün TanımıAlçı Levhalar İçin Derz Bileşeni, esneme özelliğine sahip bir dolgu alçısıdır.İçerik BilgileriKalsiyum Sülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+ Asit+Selülozi..
Marka: All Alçı Model: ALLESA
AçıklamaGenel ÖzelliklerÜrün TanımıElle Uygulanan Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı bir iç yüzey sıvasıdır.İçerik BilgileriKalsiyum Sülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Kireç+Genleştirilmiş Perlit+Tartarik Asit+Selülozik Eter+Sodyum Alkil SülfatFiziksel ve Kimyasal Özellikle..
Marka: All Alçı Model: ALLKA
AçıklamaGenel ÖzelliklerÜrün TanımıLifle Güçlendirilmiş Alçı elemanlar için yapı alçısı, ince alçıdan oluşan dekoratif amaçlı bir yapı alçısıdır.İçerik BilgileriSülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Sitrik AsitFiziksel ve Kimyasal ÖzelliklerBiçim :TozKoku :Koku yokRenk :Beyaz, sarımsıSuda Çözünürlük :..
Marka: All Alçı Model: ALLMSA
AçıklamaGenel ÖzelliklerÜrün TanımıPüskürtme Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı makine ile uygulanan bir iç yüzey sıvasıdır.İçerik BilgileriKalsiyum Sülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Kireç+Genleştirilmiş Perlit+Tartarik Asit+Selülozik Eter+Sodyum Alkil SülfatFiziksel ve Ki..
Marka: All Alçı Model: ALLM35
Makine Sıva Alçısı Yalıtım özelliği arttırılmış, püskürtme sıva alçısı... Uygulama Alanı Beton, Gaz Beton, Bims Blok, Tuğla Yüzeylerine... Ürün Tanımı Püskürtme Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı makine ile uygulanan bir iç yüzey sıvasıdır. İçerik B..
Marka: All Alçı Model: ALLSA
AçıklamaGenel ÖzelliklerÜrün Tanımıİnce Uygulanabilir Alçı, tüm boya yüzeylerinin alt kaplaması olarak kullanılabilen bir yüzey düzeltme sıvasıdır.İçerik BilgileriKalsiyum Sülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Sitrik Asit+Selülozik EterFiziksel ve Kimyasal ÖzelliklerBiçim :TozKoku :Koku yokRenk :Beyaz..
Marka: All Alçı Model: ASPA25
İç mekanların tavan ve duvarlarında kullanılan yüzey düzeltme alçısı... Uygulama Alanı Alçı sıva, brüt beton, alçı duvar levha yüzeylerine.. Teknik Özellikler  Fiziksel Görünüm Beyaz Toz İçerik Kalsiyum sülfat Hemihidrat K..
Marka: All Alçı Model: ALLSA35
Perlitli Sıva Alçısı Yalıtım özelliği arttırılmış, elle uygulanan sıva alçısı... Uygulama Alanı Beton, Gaz Beton, Bims Blok, Tuğla Yüzeylerine...Ürün Tanımı Elle Uygulanan Sıva Alçısı, ısı ve yalıtım özelliği arttırılmış alçı bazlı bir iç yüzey sıvasıdır.İçerik Bilgileri Kalsi..
Marka: All Alçı Model: AKKYA
AçıklamaAlçı plakaların , beton, bims blok, tuğla ve gaz beton yüzeylerine yapıştırma işleminde..Genel ÖzelliklerÜrün TanımıYapıştırma Alçısı, yapı malzemelerinin uygulama yüzeyine yapıştırılmasında kullanılan,bir yapı alçısıdır.İçerik BilgileriKalsiyum Sülfat Hemihidrat+Kalsiyum Karbonat+Sitrik Asi..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)