Menu
Your Cart

Alçı Levhalar

Marka: Knauf Model: KFX
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12,5mm (3m²)  Düzgün yüzeyli, esnek ve hafif alçı plaka çeşididir. Ön yüzü fildişi, arka yüzü gri renkli kağıt kaplıdır Özellikleri:Temiz, hızlı ve kolay montaj Zaman tasarrufu Yüksek yüzey kalitesiKullanım Alanları:Asma tavan ..
Marka: Knauf Model: KFRWR
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12,5mm (3m²)  Darbeye karşı dayanıklı, mukavemeti, yangın ve su dayanımı ve ses yalıtım özelliği arttırılmış özel Alçıpan® çeşididir. Ön ve arka yüzü mavi renkli kağıt kaplıdır. Özellikler:Darbe dayanımı Yüksek değerde ses yalıtımı Temiz v..
Marka: Knauf Model: KFA
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 200cm x 15mm (2.4m²)  Her iki yüzeyinde kağıt olmayan, cam elyaf şilte ile kaplı, 3 saate kadar yangın dayanımı sağlayan özel Alçıpan® çeşididir. Özellikler:Minimum kalınlıkta maksimum yangın emniyeti A1 sınıfı alev almaz yapı malzemesi Temiz ve k..
Marka: Knauf Model: KGDP
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 240cm x 12.5mm (2.88m²)  İç ve dış cephe sistemlerinde kullanılan, özel alçı çekirdeği ve her iki yüzündeki mavi cam elyaf şilte kaplama sayesinde küf oluşumunu engelleyen, yalıtıma katkı sağlayan, suya, neme ve dış hava koşullarına dayanıklı, hafif, A1 sınıfı..
Marka: Knauf Model: LMWR
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12,5mm (3m²)  Islak hacim ve nemli ortamlarda kullanılabilen, su iticilik özelliği kazandırılmış, küf önleyici ve küfe karşı direnç sağlayan düzgün yüzeyli alçı plaka çeşididir. Ön yüzü yeşil arka yüzü gri renkli kağıt kaplıdır. Özellikler:Neme dayan..
Marka: Knauf Model: KSA
Tabaka Ölçüleri: 250cm x 62.5cm x 12.5mm (1.56m²)  X-ray ışınlarını tutma özelliğine ve ek olarak yüksek değerlerde ses yalıtımına sahip özel Alçıpan® çeşididir. Özellikler:Kurşun levha kaplaması gerektirmeme Yüksek düzeyde ses yalıtımı Temiz ve kolay montaj Zaman tasa..
Marka: Knauf Model: KSBA
Tabaka Ölçüleri: 200cm x 62.5cm x 12.5mm (1.25m²)  Yüksek ses yalıtımına sahip olan kolay ve hızlı uygulanabilen özel Alçıpan® çeşitidir.Ön ve arka yüzü kahverengi kağıt kaplıdır. Özellikler:Yüksek ses yalıtımı Yanmazlık Temiz ve kolay montaj Zaman tasarrufu Yüksek ..
Marka: Knauf Model: KVDA
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12.5mm (3m²)  Yüksek değerlerde ses yalıtımı sağlayan, fiber alçı teknolojisi ile üretilen, selüloz katkılı özel Alçıpan® çeşididir. Özellikler:Neme dayanım Çivi çakılabilme Yüksek ısı ve ses yalıtımı Temiz ve kolay montaj Zaman tasa..
Marka: Knauf Model: KFR
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12,5mm (3m²)  Yangına dayanım süresi arttırılmış, cam elyaf katkılı, düzgün yüzeyli hafif Alçıpan® çeşididir. Ön yüzü pembe, arka yüzü gri renkli kağıt kaplıdır. Özellikler:Yangına dayanım Temiz ve kolay montaj Zaman tasarrufu Yüksek yü..
Marka: Knauf Model: KWRFR
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12,5mm (3m²)  Yangına dayanım süresi arttırılmış ve su iticilik özelliği kazandırılmış, düzgün yüzeyli,hafif Alçıpan® çeşididir. Ön yüzü pembe, arka yüzü yeşil-gri renkli kağıt kaplıdır. Özellikler:Neme ve yangına dayanım Temiz ve kolay monta..
Marka: Knauf Model: KWR
Tabaka Ölçüleri: 120cm x 250cm x 12,5mm (3m²)  Her türlü ıslak hacim ve nemli ortamda kullanılabilen, su iticilik özelliği kazandırılmış düzgün yüzeyli hafif alçı plaka çeşididir. Ön yüzü yeşil, arka yüzü gri renkli kağıt kaplıdır. Özellikler:Neme dayanım Üzerine fayans, ser..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)