Menu
Your Cart

Filli Boya

Marka: Filli Boya Model: CSIYL
Capatect Stonewool Isı Yalıtım Levhası, bazalt, dolomit gibi volkanik kayaçların yüksek sıcaklıktaki potalarda ergitilmesi ve elyaf lifleri haline getirilmesi ile üretilen, inorganik ısı yalıtım levhasıdır. ÖZELLİKLERDüşük ısı iletkenlik değeri(λD = 0,038 W/mK) ile üstün ısı yalıtım perfo..
Marka: Filli Boya Model: FAM15
Kendi soft mat parlaklık sınıfının öncüsü Alpina Max’ta, Filli Boya’nın silikon teknolojisi sayesinde, yüzeylerde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Soft mat ve soft dokudaki renkleri ile tam silinebilir VOC uyumlu, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.İNCELTME ..
Marka: Filli Boya Model: FAS15
Su bazlı ve tam silinebilir iç cephe boyalarının öncüsü AlpinaSilan’da; Filli Boya’nın silikon teknolojisi sayesinde, yüzeylerde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. İpeksi mat® renkleri ile iç mekanlara ferahlık katan, VOC uyumlu, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. ..
Marka: Filli Boya Model: FBA15
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş mat, yapı son kat dış cephe boyasıdır.İNCELTME En çok %15 oranında temiz su ile inceltilir. Dış cephe boyalarında yapılacak yüksek metrajlı işlerde ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için di..
Marka: Filli Boya Model: FBT20
Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan boyasıdır.İNCELTME Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile ilk katta %40, ikinci katta %25 oranında inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.KURUMA SÜRESİ(20ºC, %65 HR’de) Dokunma kuru..
Marka: Filli Boya Model: FCIYS
Capatect Isı Yalıtım Sistem Sıvası, iç ve dış mekânlarda polistren esaslı ve taşyünü levhalar gibi ısı ve ses yalıtım malzemelerinin üzerine perdah sıvası yapılmasında kullanılan, aynı zamanda bu malzemelerin yapıştırılmasında da kullanılabilen, file uygulamasıyla yüzeyin mukavemetini arttıran, çime..
Marka: Filli Boya Model: FCIYY
Capatect Isı Yalıtım Sistem Yapıştırıcısı, iç ve dış mekânlarda beton, sıva, tuğla, gaz beton vb. mineral esaslı yüzeylerde, polistren esaslı ve taşyünü levhalar gibi ısı ve ses yalıtım malzemelerinin yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı özel yapıştırıcıdır. ÖZELLİKLERPolistren esasl..
Marka: Filli Boya Model: FCMKC
Çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. ÖZELLİKLERÇimento bazlı olması ve özel formülü sayesinde mükemmel bir buhar geçirgenliğine sahip olup ısı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Dış hava şartları..
Marka: Filli Boya Model: FCMKT
Çimento esaslı, hafif, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. ÖZELLİKLERÇimento bazlı olması ve özel formülü sayesinde mükemmel bir buhar geçirgenliğine sahip olup ısı yalıtım sistemleri için ideal bir dış cephe kaplamasıdır. Dış hava şartlarına dayanıklı ve su..
Marka: Filli Boya Model: FEF250
2,5 m uzunluğunda, PVC fileli köşe profilidir. Bina köşeleri, pencere, kapı kenarlarının olası mekanik hasarlara karşı korunması ve sıva katında düzgünlük sağlama amacıyla kullanılan profillerdir. Ambalaj: 50 adet – 125 m UYGULAMA Expert köşe profilleri, yalıtım levhaları üzerine file ile birlikt..
Marka: Filli Boya Model: FEUA15
ÜRÜN TANIMI Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı beyaz pigmentli astar boyadır.ÖZELLİKLERİ Yüksek örtme ve aderans (yapışma) özelliği sayesinde boya ve zaman tasarrufu sağlar.UYGULANACAK YÜZEYLER Mineral esaslı yüzeylerde ilk defa yapılacak boya uygulamalarından önce veya rengini kaybetmiş ..
Marka: Filli Boya Model: FSF160
1 Top Fiyatıdır. 55 m² Kullanım Sağlar.Expert Donatı Filesi (160 gr/m2) ağırlığında 4x4 elek aralığında, alkali dayanımlı, çimento esaslı sıva uygulamalarında kullanılan, özel kaplamalı cam iplik dokuma filesidir. UYGULAMA Expert Donatı Filesi birleşme noktalarında 10 cm üst üste bindirilerek..
Marka: Filli Boya Model: FETB20
ÜRÜN TANIMI Su bazlı akrilik reçine esaslı, beyaz tavan boyasıdır.ÖZELLİKLERİ Expert Tavan Boyası su bazlı olup, yüksek nefes alma özelliğine sahiptir. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Çok yüksek örtme kabiliyetine sahiptir.UYGULANACAK YÜZEYLER Mineral esaslı, eski boyalı, macunlu, saten alç..
Marka: Filli Boya Model: FMS15
Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikonlu, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.İNCELTME En çok %15 su ile inceltilir. Dış cephe boyalarında yapılacak yüksek metrajlı işlerde ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için dikkat edilmelidir.KURUMA SÜRESİ (20°C, %65 H..
Marka: Filli Boya Model: FPTB20
Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan boyasıdır.İNCELTME Fırça ve rulo uygulamalarında temiz su ile %25 inceltilerek iki kat halinde uygulanması tavsiye edilir.KURUMA SÜRESİ(20ºC, %65 HR’de)Dokunma kuruması: 1 saat Katlar arası bekleme..
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)