Menu
Your Cart

Activo

Marka: Activo Model: AC210
AVANTAJLARI  • 10 - 30 mm kalınlıkta elleveya pompa ile hızlı kolay uygulanır. Yüksek eğilme ve basınç mukavemetine sahip yüzey aderansı yüksektir. Kendiliğinden yayılarak teraziye gelir, alt nemi pürüzlerini ortadan kaldırır. Alttan ısıtmalı zeminler için uygundur. Catlama yapmadan hızlı ser-..
Marka: Activo Model: AC2800
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak Sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMA ÇIZGI DESENLI 5,5 - 6 It. temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım elde edilinceye kadar kar..
Marka: Activo Model: AC2800-1
AVANTAJLARIDoğal ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Yüzeyin nefes almasına olanak sağlar. Kolay uygulanır.UYGULAMAD20 5 - 5,5 It. D15 5 - 5,5 It. Temiz su ile 25 kg.'lık natural dekoratif kaplama malzemesi, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir kanşım elde edilinceye ..
Marka: Activo Model: ACTKAR
Ham maddesinin üretimi sırasında kullanılan kızılötesi ışınları tutucu özel katkı maddeleri sayesinde ısı iletkenlik katsayısı düşürülen, ısı yalıtımında ekstra özellik sağlayan grafitli genleştirilmiş polistren EPS ısı yalıtım plakasıdır. EPS plakalara oranla %20 daha fazla ısı yalıtım gücü sağlar...
Marka: Activo Model: AC1800
AVANTAJLARI • Kolay uygulanır. • Suya ve dona dayanıklıdır. • Gazbetonun su emme özelliğine cevap verir, çabuk kuruma yapmaz. UYGULAMA • İlk sıra gazbeton blok, yapı harcı ile temas eden alt ve yan yüzeyleri su ile ıslatılarak örülür. • Diğer sıraların örülmesinde gazbeton bloğunun..
Marka: Activo Model: AC2700
AVANTAJLARNefes alma özelliği vardır. Çatlamalara karşı dirençlidir. Kolay uygulanır.UYGULAMA 6-6,5 Lt. kadar su ile 25 kg.'lık Activo ısı yalıtım levha sıva harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile homojen bir karışım oluncaya kadar karıştırılır. Harç, 5 dakika dinlendirilir. ..
Marka: Activo Model: AC2200
AVANTAJLARIYüksek yapışma özelliğine sahiptir.Kolay uygulanır. UYGULAMA6 - 6,5 It. kadar su ile 25 kg.'lik Activo ısı yalıtım levha yapıştırma harcı, düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde karıştınlır.Harç, 5 dakika dinlendirilir ve uygulamaya geçilir.Levha yapıştırm..
Marka: Activo Model: AC2500
AVANTAJLARYapışma özelliği yüksektir. Kolay uygulanır.UYGULAMA Yapıştırma Harcı Olarak Kullanılacaksa;Tüm Yüzeye Yapıştırma Metodu: Isı yalıtım levhasının tamamına düz veya uygun bir tarak!' mala ile Isı Yalıtım Levhası Sıvama ve Yapıştırma Harcı'nı sürünüz. Şerit ve Noktasal Sürme ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)